Za upit Nis nekretnine pronađeno 1301 oglasa

Plac, Pasi Poljana, 5829m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani, u blizini Novog groblja, na glavnom putu za Malošište. Ukupna površina placa je 5829m2. Plac je poljoprivredno... više

124.000€ (21 €/m²)

  • 5829m²

Plac u Popovcu na odlicnoj lokaciji

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu povrsine 7139m2, na odlicnoj lokaciji. Plac se nalazi u blizini autoputa i pogodan je za gradnju. Plac se vodi kao... više

220.650€ (30 €/m²)

  • 7139m²

Na prodaju plac podvinik, 781m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

16.000€ (20 €/m²)

  • 781m²

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Lokal, Novi podzemni prolaz, 18m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se... više

39.200€ (2 177 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Kvalitetna kuća u alpskom stilu, 267 m2 na placu od 501 m2 i montažna

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju izuzetno kvalitetno građena moderna kuća za komforno stanovanje ili biznis, na Bubnju, u prirodnom okruženju a... više

269.000€ (1 007 €/m²)

  • 267m²
  • 1.sprat

Odličan lokal u centru, 58m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više

94.430€ (1 628 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Pasi Poljana, Kuća 250m2, Plac 946m2

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je investicija za miran porodični život. Plac je površine 946m2. Kuća... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Plac na gradskoj lokaciji p=3973m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac na izuzetnoj gradskoj lokaciji. Površina placa je 3973m2. Plac je pravilnog pravougaonog oblika sa frontom od 30m. Nalazi... više

825.000€ (207 €/m²)

  • 3973m²

Kuća na prodaju Donja Vrežina P=204m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u naselju Donja Vrežina. Kuća se nalazi na lepoj lokaciji na periferiji naselja, Kuća je ukupne bruto površine 204m2, sastoji... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, na drugom spratu stambenog objekta PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Sastoji se od dnevne... više

205.000€ (2 303 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova