Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Duplex, Palilula, drugi sprat i potkrovlje, parking

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a... više

123.700€ (1 288 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 2/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 46,29 m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše... više

96.600€ (2 100 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 2104m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 2104m2. U potpunom prirodnom okruženju. Za sva pitanja i informacije, stojimo Vam na raspolaganju. više

9.400€ (4 €/m²)

  • 2104m²

Prodaja garsonjere u izgradnji- Kej kod Grčke ambasade,

Centar, Crveni Krst, Niš

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Keju u neposrednoj blizini Grčke ambasade, u ponudi je stan u izgradnji površine 32m², smešten... više

81.400€ (2 543 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Obilićev venac 33m², odvojena spavaća soba, kompletno namešten

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno namešten stan površine 33m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji Obilićev venac. Stan... više

88.000€ (2 666 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Plac, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Bubnju. Plac je idealan za izgradnju porodičnog stambenog objekata Plac je gradsko građevinsko zemljište, ima mogućnost priključka... više

30.000€ (46 €/m²)

  • 651m²

PLAC, DONJE VLASE, 25ari

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac u vikend naselju Donje Vlase. Ukupna površina placa je 2467m2, ulazni front 29m, dubina oko 110m. U blizini asfaltnog puta,... više

29.800€ (12 €/m²)

  • 2467m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/2 spratova

Plac 1747 m2, Gabrovac, u blizini manastira

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 1747 m2 u Gabrovcu, u blizini manastira, preko puta reke. Plac je poljoprivredno zemljište, očišćeno od šume, sa blagim nagibom... više

13.300€ (7 €/m²)

  • 1747m²

Plac , Sićevo , 560m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Sićevu. Ukupna površina placa je 560m2. Nalazi se u neposrednoj blizini kafane Mali Vikend, odmah pored magistralnog puta.... više

11.000€ (19 €/m²)

  • 560m²