Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Niš, Kičevo, Vardarska, 3.0, 75m2, 135000EUR

Niš

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje... više

135.000€ (1 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Niš, Crveni Krst, Anete Andrejević, 2.0, 52m2, 190540EUR

Niš

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni... više

190.540€ (3 664 €/m²)

  • 52m²

Niš, Ratko Jović, Apatinska, 10.0, 1260m2, 341000EUR

Niš

Agencijski ID: 44501, poslovna zgrada. Objekat ima oko 1200 m2 i vise od 30 parking mesta (plac 15 A ) ; postoji mogucnost povecanja placa. Pogodan... više

341.000€ (270 €/m²)

  • 1260m²

Niš, Ćele Kula, , 17.0, 1100m2, 650000EUR

Niš

Agencijski ID: 35366, video nadzor, novogradnja. Lux hotel u Nisu 70m restoran 200m podrum 16 soba Za prenociste. Potkrovlje u sivoj fazi .... više

650.000€ (590 €/m²)

  • 1100m²

Na prodaju plac u Čalijama, 201m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko... više

63.000€ (313 €/m²)

  • 201m²

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi n...

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju plac površine 1817m2. Plac se nalazi na levoj obali reke Morave u opstini Merošina. Prilaz placu je asfaltirani put. više

11.000€ (6 €/m²)

  • 1817m²

Novogradnja 73,27m2, trosoban stan Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće... više

135.050€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/7 spratova

Plac, poljoprivredno zemljište, Matejevački put, 4751 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je... više

47.000€ (9 €/m²)

  • 4751m²

Četvorosoban stan 98m2, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet... Stan se nalazi na petom... više

170.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5/15 spratova

Luks kuće, 6 stambnih jedinica, dva objekta, 4 parking mesta, poslovni prostor

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više

600.000€ (1 000 €/m²)

  • 600m²
  • Prizemlje/2 spratova

3.0, Stan u kući, Gornjomatejevačka

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji... više

144.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

90.000€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova