Za upit Nis nekretnine pronađeno 1302 oglasa

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na I, II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura:... više

88.464€ (1 923 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Poslovni Prostor, Hala, Aerodorom

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju poslovni prostor/hala u blizini aerodroma. Nalazi se na dobroj lokaciji, što omogućava obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Odlična... više

721.000€ (480 €/m²)

  • 1500m²
  • Prizemlje

Novogradnja 3.5, 87,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 87.2m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

165.680€ (1 904 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat:... više

103.200€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini... više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • 3/3 spratova

STAN-POSLOVNI PROSTOR, PALILULA, 99kvm + MAGACIN 44kvm

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju multifunkcionalni prostor na Paliluli, pogodan za stanovanje, obavljenje svih vrsta poslovno-uslužne delatnosti, kancelarijski prostor,... više

140.000€ (1 414 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja luksuznog trosobnog stana u novogradnji – Niš, mirna i centralna lok

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene... više

202.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Stambeno - poslovna zgrada, kod autobuske stanice, ulični lokal 250 m2, st

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na odličnoj, prometnoj lokaciji, na Bul.12.februar, kod glavne autobuske stanice. U prizemlju... više

650.000€ (1 884 €/m²)

  • 345m²
  • 2/2 spratova

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju kuća od 1000 m² sa placem od 38, 85 ari – idealno za poslovnu na

Crni put, Palilula, Niš

Predstavljamo vam prostranu kuću u sivoj fazi gradnje, smeštenu na odličnoj lokaciji – na glavnom putu Niš–Gabrovac, svega 150 metara od izlaza... više

220.000€ (56 €/m²)

  • 3885m²