Za upit Nis hitno poslednjih 10 dana pronađeno 926 oglasa

Lokal, Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor.... više

27.000€ (1 687 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Tripleks, Bulevar Nemanjića, 200m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje,... više

170.000€ (850 €/m²)

  • 4 soba
  • 200m²
  • 4/6 spratova

Lux stan u blizini Svetinikolske crkve, 2.5, 86 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan... više

184.000€ (2 139 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Plac u Medoševcu, građevinsko zemljište, 875 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu. Ukupna površina placa je 1750m2, prodaje se udeo (1/2) - 875m2. U blizini asfaltnog puta, priključaka za vodu i... više

14.000€ (16 €/m²)

  • 875m²

Dvoiposoban dupleks u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u strogom centru Niša, kod SUP-a. Nalazi se na petom, poslednjem spratu u zgradi starije gradnje bez lifta, etažno grejanje.... više

125.000€ (1 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/5 spratova

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Plac 1119m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 1119m2. Plac je poljoprivredno zemiljište, okružen je kućama, u neposrednoj blizini Južne Morave.... više

10.000€ (8 €/m²)

  • 1119m²

Stan, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste.... više

51.500€ (1 775 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene. Prema informaciji o lokaciji stepen izgrađenosti... više

188.000€ (30 €/m²)

  • 6070m²

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Novogradnja na Panteleju, 1.5, 43.99 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa... više

81.380€ (1 892 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 3/5 spratova