Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Duplex na Vašarištu 151m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se duplex na Vašarištu kod restorana Neptun na trećem spratu. Stan je iz dva nivoa i ima 151m2.Sastoji se od prostrane dnevne sobe... više

185.500€ (1 228 €/m²)

  • 4 soba
  • 151m²
  • 3/4 spratova

Kuća u Stanovu

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na 2 sprata, 220 mkv skoro kompletno renovirana, sa 3,9 ari placa. Nalazi se u Stanovu pored glavnog puta i u blizini su vrtić,... više

173.000€ (786 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u naselju Pivara

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/2 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Stan sa velikim potencijalom u srcu Kragujevca!

Palilule, Kragujevac

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

Ilićevo plac 7,66 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 7,66 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

15.800€ (20 €/m²)

  • 764m²

Poljoprivredno zemljište, Šljivovac kod Kragujevca - 4734 m2, započet objeka

Šljivovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 4734 m2, na kome je započet objekat za farmu pilića, dimenzija 30 m x 6,5 m. Zemljište se nalazi... više

51.500€ (10 €/m²)

  • 4734m²

Deluxe kuca na prodaju, Batocina

Batočina

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari,... više

200.000€ (435 €/m²)

  • 459m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lokal, neposredna blizina centra, 38m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u centru Kragujevca, površine 38 m2. Poslovni prostor je potpuno sređen i odmah spreman za obavljanje raznih delatnosti.... više

87.500€ (2 302 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje

Kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Bresnici od 142 m2 na 4 ara placa. Kuća se nalazi u blizini nadvožnjaka. Sastoji se od tri odvojene stambene jedinice Kuća... više

155.000€ (1 091 €/m²)

  • 142m²
  • Prizemlje