Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare kod Rače - površina 54557 m2

Centar, Rača, Rača

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 54557m²

Plac- Ravni Gaj 36,87 ari

Ljubić, Knić, Knić

Na prodaju plac u Ravnom Gaju pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo. Pogodno za gradnju, plac je u građevinskom području,... više

20.000€ (5 €/m²)

  • 3687m²

Kragujevac, naselje Bresnica - kuća 80 m2, kuća 52 m2, garaža 14 m2, plac 34

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u Kragujevcu, naselje Bresnica, novije gradnje, bez ulaganja i obe odmah useljive, kao i garaža. Kuće i garaža su uknjižene... više

240.000€ (1 846 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodično imanje kod Stragara

Ovsište, Topola, Topola

Prodaje se porodično imanje sa kućom i okućnicom u selu Blaznava kod Stagara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta, ima 200m2 stambenog prostora... više

700.000€ (3 500 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa... više

103.100€ (2 147 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/4 spratova

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Lokal 55 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 85 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 55 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

145.635€ (2 647 €/m²)

  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA – DRENOVAČKI PUT, KRAGUJEVAC – 60 ARI, OD

Dragobraća, Kragujevac

Na prodaju građevinsko zemljište površine 60 ari na Drenovačkom putu u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji, pogodno za izgradnju poslovnih objekata,... više

195.000€ (32 €/m²)

  • 6000m²

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaje se poslovni prostor u centru Kragujevca- luksuzna lokacija, 95, 12 m2,

Centar, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 95,12 m2, na ekskluzivnoj lokaciji u samom centru Kragujevca. Prostor se nalazi na prizemlju, sa direktnim... više

250.000€ (2 631 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

POSLOVNI PROSTOR GRUŽA 1000m2

Gruža, Knić, Knić

Na prodaju poslovni prostor u Gruži od 1000m2 50.000 eura, na 15 ari placa. Objekat se nalazi na 2 km od centra Gruže i magistralnog puta... više

50.000€ (50 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje