Za upit nekretnine sumadija pronađeno 447 oglasa

Kragujevac, Maglićka, dobar stan, 47m2

Centar, Kragujevac

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 3/5 spratova

Prostrano zemljište od 25, 28 ari u Trmbasu – Izgradite dom iz snova u prele

Trmbas, Okolina, Kragujevac

Tražite savršeno mesto za odmor, gde se čuju samo ptice, a pogled puca na prelepe šumadijske brežuljke? Na prodaju je prelepo zemljište u mestu... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dve kuce sa velikim placem

Batočina

Kompletno domacinstvo sa dve kuce od kojih glavna imo 390m2, a manja kuca oko 100m2 i nalaze se na velikom placu pa imate velike mogucnosti... više

75.000€ (250 €/m²)

  • 300m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća, Vašarište 257m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa,... više

250.000€ (972 €/m²)

  • 257m²
  • Prizemlje

Plac u Vinogradima 97ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac građevinsko zemljišteu Vinogradima 97 ari. Plac je na odličnoj lokaciji. Pogodan je za sve vrste gradnje hale, poslovne prostore... više

300.000€ (30 €/m²)

  • 9695m²

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 78,34 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 78,34 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

172.348€ (2 209 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/7 spratova

Kragujevac, stan na petom spratu u ekskluzivnoj zoni 82,57 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,57 m2. Stan se nalazi na petom spratu zgrade... više

148.650€ (1 812 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 5.sprat

Stan na šestom spratu u ekskluzivnoj zoni 82.61 m2, u izgradnji

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 82,61 m2. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade... više

157.000€ (1 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/6 spratova

Parcela-njiva u Ramaći

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je obradiva njiva, pete klase.Sa asfaltnog puta se skreće... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 2244m²