Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac u Junkovcu, pored magistralnog puta Rača Topola- površina 5245 m2, polj

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena.... više

25.000€ (4 €/m²)

  • 5245m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 8.000 e. Plac je P11. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep... više

8.000€ (26 €/m²)

  • 300m²

Kragujevac, Denino brdo - 554 m2, gradsko građevinsko zemljište

Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac

Građevinsko zemljište, površine 554 m2, parcela uknjižena, vlasnik 1/1. Nalazi se u naselju Denino brdo u mirnoj ulici, nedaleko od crkve, markreta... više

52.600€ (94 €/m²)

  • 554m²

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29... više

99.100€ (2 154 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Plac na prodaju u Resniku, 10ari

Cerovac, Kragujevac

Na prodaju građevinsko zemljište u Kragujevcu, ukupne površine 10 ari. Plac je deljiv, što pruža dodatnu fleksibilnost za različite namene... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

96.888€ (2 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/6 spratova

Centar, Kragujevac

117.106€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

Okolno mesto, Stojnik, Stojnik, Kuća, 250m2, 105000 EUR

Stojnik, Aranđelovac

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²

Prodaje se lokal u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Prodaje se lokal površine 38m2 u centru Kragujevca. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade i poseduje izlog. U lokalu se trenutno nalazi frizerski... više

80.500€ (2 118 €/m²)

  • 38m²
  • .sprat

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova

Kuća 230 m², 5.0, Stanovo, Kragujevac

Stanovo, Kragujevac

Na prodaju su dve kuće u Kragujevcu, naselje Stanovo, na placu od 5 ari. Ukupna površina objekata iznosi 230 m², a kuće su površina 120 m² i... više

130.000€ (565 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Plac u naselju Ilićevo, 40.18 ar

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 40,18 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

29.200€ (7 €/m²)

  • 4018m²