Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Ugostiteljski objekat u blizini Orašca

Orašac, Aranđelovac, Aranđelovac

U ponudi je stambeno poslovni objekat, sa velikom salom za veselja, sa 250 sedećih mesta. Objekat poseduje kuhinju, dva mokra čvora. U cenu... više

170.000€ (340 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Rači - ukupna površina 20164 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Rači, ukupne površine 20164 m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno navedenu... više

5.000€ (0 €/m²)

  • 20164m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna površ

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Malom Krčmaru, kod Rače, ukupne površine 10746 m2. Zemljište se sastoji od dve parcele koje... više

2.500€ (0 €/m²)

  • 10746m²

Kragujevac, industrijska zona - građevinsko zemljište 7611 m2, sa priključci

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, gradsko građevinsko zemljište, površine 7611 m2, dimenzija 40mx200m, u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju... više

950.000€ (124 €/m²)

  • 7611m²

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Opornica - osnova 54 m2, pomoćni objekat 61 m2, pl

Opornica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Opornica, površine u osnovi 54 m2 i pomoćni objekat površine 61 m2, na placu površine 512 m2. Strukturu... više

120.000€ (1 111 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

Stan 54 m2, prvi sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

110.880€ (2 053 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan 32 m², Centar, Kragujevac, 1. sprat

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante... više

85.000€ (2 656 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • 1.sprat

Lokal u centru 23 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje... više

38.500€ (1 673 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac Guncati

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju plac od 21 ara u Guncatima . Zemljište se vodi kao poljoprivredno, može da se radi prenamena u građevinsko. Za sve informacije i... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2101m²

Plac u Kniću, površina 3050 m2 neuknjižena vikendica 32 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na jezeru, na putu Knić Čačak, površine 3050 m2, sa neuknjiženom vikendicom 32 m2. Na placu se nalazi arteski bunar, sagrađena... više

100.000€ (32 €/m²)

  • 3050m²