Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Kragujevac, kuća i garaža, naselje Pivara - površina 154 m2, plac 310 m2

Lekina Bara, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Kragujevcu, naselje Pivara, novije gradnje, bez ulaganja i odmah useljiva. Kuća je dvoetažna, korisne površine 154 m2, komplet... više

180.000€ (1 168 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju njiva u Kormanu površine 23 ari . Nalazi se u blizini firme Korman put. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

4.500€ (1 €/m²)

  • 2307m²

U ponudi njiva Poskurice

Poskurice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se njiva u Poskuricama pored puta na samo par kilometara od grada od 23.54 ari.Vlasništvo 1 kroz 1. Zemljište je poljoprivredno treća... više

20.000€ (8 €/m²)

  • 2354m²

Dve kuće u Kragujevcu, pomoćni objekat, naselje Aerodrom plac 1054 m2

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, površine 61 m2 i 98 m2 i pomoćni objekat 24 m2, naselje Aerodrom, na placu površine 1054 m2. Strukturu novije... više

127.000€ (2 081 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac u naselju Ilićevo, 20.11 ari

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Ilićevu od 20,11 ari. Plac se nalazi u naselju Ilićevo na 500m od škole. Zemljište u građevinskom području po kulturi... više

31.200€ (15 €/m²)

  • 2011m²

Poslovni prostor 75 m2 kod bolnice

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal od 75 m2 na veoma prometnoj lokaciji u blizini Bolnice, Studentskog doma , Srednjih škola. Lokal se nalazi u sklopu poslovnog... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca

Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više

300.000€ (5 €/m²)

  • 51276m²

Plac na Gružanskom jezeru

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju,... više

41.200€ (41 €/m²)

  • 1000m²