Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Kragujevac - dve kuće, naselje Stara Zvezda

Stara Zvezda, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna... više

77.000€ (461 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Jabučar naselje, Kragujevac - kuća nove gradnje sa tri spavaće sobe

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Jabučar u Kragujevcu, u mirnoj ulici. Kuća je nove gradnje i površine je 100 m2 plus 25 m2 podruma. Od prostorija... više

149.000€ (1 490 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

U ponudi plac od 6,52 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

23.000€ (35 €/m²)

  • 652m²

Kuća 76 m² , Pivara, Kragujevac

Pivara, Kragujevac

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika,... više

109.000€ (1 434 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

NA PRODAJU PLAC OD 116,23 ari

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele... više

72.100€ (6 €/m²)

  • 11623m²

Kuća u Kragujevcu

Kozujevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća površine 72m2 na placu od 11.60 ari . Nalazi se u Kozujevu na 5 km udaljenosti od centra grada, u parkovskom okruženju obzirom... više

62.000€ (861 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

U ponudi kuća u naselju Erdeč 220 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više

155.000€ (704 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje