Za upit nekretnine Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac 2991m2 za gradnju na putu Donji Matejevac -Kamenica, vikend naselje

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

U ponudi odličan plac u vikend naselju na putu iz Matejevca ka Kamenici. Odlična investicija sa velikim potencijalom za izgradnju.... Sastoji... više

35.000€ (11 €/m²)

  • 2991m²

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji na Panteleju

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima... više

145.000€ (1 986 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1.sprat

Plac 5569m2, za gradnju, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac 5569m2 na kome je uknjižen temelj kuće 81m2. Plac se nalazi između auto-puta i pruge. Front placa je oko 27m2. U okolini su... više

56.700€ (10 €/m²)

  • 5569m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 2.5, 67,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan... više

127.680€ (1 905 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja 2.5, 66,5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno... više

126.350€ (1 914 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja 3.5, 73,2 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 73.2 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

139.080€ (1 905 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Dva stana u jednom, Vizantijski bulevar kod Rode, 82 m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan, koji čine dva stana u jednom, na Vizantijskom bulevaru kod TC Roda, na odličnoj poziciji za život,... više

142.800€ (1 741 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA ZEMLJIŠTA - 13,6 ha u komadu, Lalinac (Niš)

Lalinac, Palilula, Niš

Prodaje se izuzetno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 13,6 ha, u jednom komadu, na teritoriji Lalinca, svega 15 km od centra Niša.... više

400.000€ (29 €/m²)

  • 13600m²

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.6m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

142.120€ (2 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

130.913€ (2 380 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova