Za upit nekretnine Nis kuće na selu okolina Nisa pronađeno 207 oglasa

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Kuća 80m2 sa dva pomoćna objekta na placu od 14 ari u Krušcu

Donje Krušce, Palilula, Niš

Na prodaju kuća od 80 m2 sa dva pomoćna objekta na placu 14 ari u Krušcu. Kuća se nalazi na desetak minuta vožnje kolima od centra i sastoji... više

80.000€ (1 000 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Kuća, 214m2 u blizini Bogoslovije

Trošarina, Medijana, Niš

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji... više

149.000€ (696 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/2 spratova

Porodična kuća u Donjem Vlasu 200m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća... više

111.499€ (557 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuca sa parcelom, Spomen park Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuca 300m², Branko Bjegovic

Branko Bjegović, Crveni Krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje... više

175.000€ (849 €/m²)

  • 206m²
  • /3 spratova