Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan 52m2, potpuno opremljen u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija... više

124.800€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 747 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 747 m2 od kojih je 457 m2 predviđeno za izgradnju... više

18.200€ (24 €/m²)

  • 747m²

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan 72m2, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju nov jednoiposoban 72m2, stan u Čalijama, u blizini kružnog toka koji seče Matejevački put i Bul.Sv. Pantelejmona. Stambena površina... više

108.200€ (1 502 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 72m²
  • 5/1 spratova

Kuća u izgradnji, "ključ u ruke", 160 m2, plac 374 m2, Mramorsko Brdo

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji, na ravnoj i mirnoj lokaciji na Mramorskom Brdu. Na placu od 374 m2, gradi se moderna kuća sa... više

112.500€ (703 €/m²)

  • 160m²
  • 1/1 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

Dvosoban stan u blizini Delta Planeta i Parka Svetog Save

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u blizini parka Svetog Save na četvrtom, poslednjem spratu zgrade. Stan je po strukturi duplex. Na donjoj etaži se... više

83.000€ (1 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Poslovno-stambeni objekat u centru Niša - Velika pijaca, 292m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji - u neposrednoj blizini Velike pijace i centra... više

550.000€ (1 580 €/m²)

  • 348m²
  • 1/1 spratova

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Kuca, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca... više

80.000€ (470 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

Plac, Donje Vlase, 738 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase površine 738 m2. Na placu je započet objekat koji ima dva podruma i plocu koja je u osnovi 9m puta 7m.... više

13.000€ (17 €/m²)

  • 738m²