Za upit nekretnine na prodaju Nis pronađeno 1294 oglasa

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište - Jelašnički put, 14,89 ari

Jelašnica, Niška banja, Niš

Prodaje se parcela poljoprivredno zemljište na Ješničkom putu površine 14,89 ari. Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji uz glavni asfaltni... više

22.000€ (14 €/m²)

  • 1489m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, troiposoban, III sprat, 99 m2 plus 99 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na III spratu zgrade u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

326.700€ (3 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 3/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

3.0.Centar, Pravni Fakultet

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici odmah do Ekonomskog i Pravnog Fakulteta,... više

110.000€ (1 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 7/7 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

94.620€ (1 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

73.090€ (1 782 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 1/5 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

208.322€ (1 795 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova