Čalije, Pantelej, Niš
Na prodaju dve luksuzne kuće u izgradnji, strukture Po+P+II. Kuće će biti funkionalno i moderno urađene po visokim standardima i od najkvalitetnijih... više
600.000€ (1 000 €/m²)
Barajevo, Beograd
Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više
195.000€ (764 €/m²)
Veliko polje, Obrenovac, Beograd
Prodaje se veliko i funkcionalno zemljište ukupne površine 2,11 hektara u naseljenom delu Velikog Polja (Obrenovac). ✅ 9 ari građevinsko zemljište... više
36.100€ 0 €/m²)
Donji Komren, Crveni krst, Niš
Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više
195.000€ (663 €/m²)
Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Novo naselje, ulica Stevana Hristića. Uknjižen, kompletno renoviran jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina... više
147.290€ (3 068 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Pukovca, u okruženju ima naseljenih kuća kao i drugih poslovnih objekata. Novije je gradnje i... više
290.000€ (263 €/m²)
Poljane, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 22,03 ara. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više
8.800€ 0 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adamovićevo u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu... više
135.000€ (2 454 €/m²)
Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 10 ari. Pravougaonog oblika, dimenzija 80 x 15 m. • Plac poseduje mogućnost za uvođenje struje,... više
20.000€ 0 €/m²)
Borča Iii, Beograd
Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više
138.000€ (1 061 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Sa zadovoljstvom predstavljamo plac (građevinsko zemljište) ukupne površine 23000 m2 u Obrenovcu , pogodno za izgradnju stambeno-poslovnog... više
2.200.000€ 0 €/m²)
Stubline, Obrenovac, Beograd
Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više
14.000€ 0 €/m²)