Za upit kuće srbija pronađeno 1921 oglasa

Ekskluzivna Novogradnja u Varvarinu – Prostran Dom iz Snova!

Širi centar, Gradska Lokacija, Varvarin

Na prodaju je tek završena, prostrana kuća od 400m², smeštena na placu od 5.32 ara u širem centru Varvarina. Građena je od kvalitetnih materijala,... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Kuća na 700 metara od Loćike

Loćika, Okolina, Rekovac

Objekat se nekad koristio kao kafana. Struja je industrijska, trofazna. Voda je bunarska, izvedene su instalacije. više

20.000€ (90 €/m²)

  • 222m²
  • 3.sprat

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 222480€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090385. Prodaje se uknjižena kuća u prednjem delu Adica u bilizini Telepa. Su+Pr+sprat. U suterenu se nalaze 2 prostorije.... više

222.480€ (1 015 €/m²)

  • 219m²

Na prodaju kuća Krstac-Lučani

Lučani, Lučani, Lučani

Prodaje se kuća od 112m2, selo Krstac kod Lučana. Kuća je novije gradnje, u dva nivoa, sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe... više

35.000€ (593 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Resnik, Vojvode Kujundžića, 65m2+35m2 PTK, 11 ari placa ID#1618

Resnik, Rakovica, Beograd

Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

Sremska Kamenica, Čardak - Porodična kuća ID#3000115

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Čardak. Porodična kuća sa lepim ozelenjenim dvorištem. Nalazi se na mirnoj lokaciji za stanovanje. Po strukturi trosobna veličine... više

398.600€ (2 952 €/m²)

  • 135m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuća 246m2

Banja, Okolina, Aranđelovac

KUĆA NA PRODAJU – ARANĐELOVAC Odlična prilika za porodicu ili investiciju! Na prodaju kuća ukupne površine 246 m², smeštena na prostranom... više

110.000€ (447 €/m²)

  • 246m²
  • .sprat

Retko u ponudi!Plac sa starom kućom i infrastrukturom

Širi centar, Jagodina

Na prodaju plac sa postojećim kućama na izuzetnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini Aqua parka. Lokacija je izuzetno atraktivna i pogodna... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat