Za upit kuće od 3000 do 20000 evra pronađeno 53 oglasa

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 75kvm + 1,2ari ID#28802

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se porodična kuća (u osnovi 75m2, PR+I) sa pomoćnim objektima štala, ambar i koliba (40+24+38m2) na građevinskoj parceli od 7a 13m2,... više

10.000€ (133 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje/1 spratova

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Kuća na selu, Priboj,100 m2, plac 387m2

Priboj, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na selu (vikendica), oko 8km od Leskovca, pored magistralnog puta Leskovac-Niš, u mestu Priboj. Ukupna površina placa je 387m2,... više

16.000€ (160 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Kalna, Gornja Janja, Vikendica 50m2 sa 11a placa

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu... više

16.000€ (320 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

Kuca na prodaju u Melencima

Melenci, Zrenjanin, Zrenjanin

Kuca na prodaju u Melencima. Kuca poseduje 2 spavace sobe. Dnevni boravak. Novu kuhinju. Kupatilo. 1 zaseban objekat. Potrebno krecenje Nema... više

20.000€ (222 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Zaječar – Gornja bela reka 31kvm-1ha 44a 11kvm ID#21435

Gornja Bela Reka, Zaječar, Zaječar

Prodaje se koliba sa pomoćnim zgradama, štalom sa senikom…(31m2, 80m2, 56m2), većina objekata za renoviranje. Imanje 1ha 20a 93m2, sa 5 povezanih... više

13.000€ (419 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Bačevica 72kvm + 7a 24kvm ID#19915

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća od 72m2 na ulazu u selo Bačevica, opština Boljevac, sa pomoćnom zgradom 74m2 + 53 + 25m2, sa vodom strujom i bunarom na 7a... više

9.000€ (125 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

Kuća sa pogledom na Rtanj 60kvm ID#17911

Jablanica, Boljevac, Boljevac

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj,... više

15.000€ (250 €/m²)

  • 60m²
  • Nisko prizemlje.sprat