Bačevica, Boljevac, Boljevac
Strugara – stara kuća uknjižena kao porodična stambena zgrada od 70m2 na 6 ari građevinskog zemljišta. Koristila se kao strugara u ispravnom... više
4.500€ (64 €/m²)
Vrbovac, Boljevac, Boljevac
Prodaje se kuća 77m2, sa pomoćnim objektima (39+44) na parceli od 4a 24m2 sa mogućnošću kupovine još 7a 94m2 sa uknjiženom kućom od 22m2 iznad... više
13.000€ (168 €/m²)
Jablanica, Boljevac, Boljevac
Prodaje se kuća koja je za rušenje površine 27kvm na parceli od 1278m2+276m2, šuma + 3892m2 (ukupno: 54a 46m2) u ataru sela Jablanica, opština... više
10.000€ (370 €/m²)
Stanišić, Okolina, Sombor
KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više
17.000€ (78 €/m²)
Končarevo, Okolina, Jagodina
Započet objekat je sa pločom,prizemlje i sprat završeni,ali nema krov,samo ozidano bez stolarije.Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari),ali... više
16.000€ (242 €/m²)