Za upit kuća sa dvoristem pronađeno 1927 oglasa

Seosko imanje 113 + 39m2 , 3ha, Urovci, Obrenovac (OPREMLJENO) – 125 000€

Urovci, Obrenovac, Beograd

• Iz ponude izdvajamo prelepo seosko imanje u Urovcima, opština Obrenovac, ukupne površine 3,31ha, od čega je 57,84 ara građevinskog zemljišta,... više

125.000€ (1 106 €/m²)

  • 113m²
  • .sprat

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

PRODAJE SE KUĆA 232 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE!

Viša Medicinska škola, Ćuprija

PRODAJE SE KUĆA 423 m² – BLIZINA CENTRA ĆUPRIJE! Na prodaju prostrana kuća površine 423 m², smeštena na odličnoj lokaciji – nadomak centra... više

85.000€ (366 €/m²)

  • 232m²
  • 2.sprat

- pozarevac sf 2712

Požarevac

Prodaje se uknjižena dvospratna kuća u Požarevcu, struja, voda, asfalt do kuće, kanalizacija, bunar. Plac 14 ari. Potrebno renoviranje ag provizija... više

95.000€ (397 €/m²)

  • 239m²
  • .sprat

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Porodična kuća kod Akva parka

Tavrića obori, Jagodina

U ponudi su dve kuce na ekstra lokaciji, gde mozete jednu koristiti kao apartman za izdavanje a u drugoj ziveti. Glavna kuca ima 124m2 u prizemlju... više

210.000€ (625 €/m²)

  • 336m²
  • 1/1 spratova

Kuća renovirana-dve stambene celine

Dankovo, Paraćin

+pomoćni objekti 99m2 U cenu kuće uračunat veći deo nameštaja. Stolarija pvc, krov kompletno renoviran. više

70.000€ (1 060 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Kuća u Supovcu, 176 m2 na 14 ari placa

Supovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš.... više

37.100€ (210 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Kuća 150m2, Belanovce, plac 744m2

Belanovce, Leskovac, Leskovac

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više

69.000€ (460 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vršac, Malo Središte - Središtanska 120m2

Malo Središte, Okolina, Vršac

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima... više

245.000€ (2 041 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat