Za upit kuća sa dvoristem pronađeno 1927 oglasa

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Prostrana kuća za adaptaciju

Levač, Jagodina

Prizemlje i sprat, okućnica od dvorišta, u prizemlju je dnevni boravak, kupatilo, jedna soba mala i velika spavaća, na spratu ima terasa velika,... više

50.000€ (416 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Izuzetan stambeno poslovni objekat, bruto 400m2, plac 3.62ara, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena... više

330.000€ (804 €/m²)

  • 410m²
  • 1.sprat

Kuća, Knjaževac

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

PRODAJA, KOMPLETNO SREDJENA KUCA NA 12ARI PLACA, RIPANJ

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno... više

288.000€ (608 €/m²)

  • 473m²

Kuća u Kniću, 65 m2 na placu 18,61 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Renovirana kuća u centru sela Jazak!

Jazak, Okolina, Irig

Na prodaju kuća na Fruškoj gori, u samom centru sela Jazak, idealna za miran život ili kao vikendica u prirodi. Kuća površine 46 m² nalazi se... više

46.350€ (1 007 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma, Vlade Ilića , Kuća, 250m2, 420000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se kuća na Karaburmi, 250m2 (4 ari), podeljena na dve stambene jedinice. U prizemlju kuće jednoiposoban stan (70m2), koji se sastoji... više

420.000€ (1 680 €/m²)

  • 250m²

- bar bjeliši crna gora sf 2037

BJELIŠI, Bar

Kuća na placu od 250m2 plus plac od 107m2, sastoji se od dva stana( sa dva posebna strujomera). na 6min kolima do mora ag provizija 2% više

140.000€ (560 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

Kuća Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

80.000€ (727 €/m²)

  • 110m²
  • Prizemlje