Draževac, Obrenovac, Beograd
Na prodaju prelepa stambena kuća sve ukupne površine 382 m2 sa 20 ari placa u Draževcu – opština Obrenovac. Nalazi se u veoma lepom i mirnom... više
140.000€ (366 €/m²)
Kupusina, Okolina, Apatin
KUĆA!! Na prodaju porodična kuća u Kupusini, na početku sela, ukupne površine 277 m² na placu od 12 ari. Nekretnina se sastoji iz starijeg i... više
31.000€ (111 €/m²)
Duboka, Okolina, Jagodina
Dva objekta,oba legalizovana.Novija kuća završena 1987.g.ima u donjem delu spavaću sobu,dnevni sa kuhinjom i kupatilo,a u potkrovlju dve spavaće... više
26.000€ (240 €/m²)
Belanovce, Leskovac, Leskovac
Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca,... više
69.000€ (460 €/m²)
Stepojevac, Lazarevac, Beograd
Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više
60.000€ (606 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više
165.000€ (634 €/m²)
Orašac, Obrenovac, Beograd
Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više
18.000€ (268 €/m²)
Rusanj, Cukarica, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I... više
225.000€ (1 022 €/m²)
Josićko naselje, Sombor
KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više
93.000€ (715 €/m²)
Barajevo, Barajevo, Beograd
Predstavljamo vam prelepu prostranu vikendicu u savrsenom stanju,. Veoma svetla, lepo I moderno uredjena sa 4 funkcionalne spavace sobe I 2... više
169.000€ (1 408 €/m²)
Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u... više
155.000€ (1 006 €/m²)
Trnava selo, Okolina, Jagodina
Cena je sa svim nameštajem i njivom od 46.ari koja je odmah pored placa. Nova kuća građena 2008.godine, izolacija, fasada, asfalt do kuće(2... više
180.000€ (1 065 €/m²)