Za upit kuća plac Novi Sad pronađeno 261 oglasa

Novi Sad, Ledinci, , 9a, 150000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 112929, struja, kanalizacija, uknjizen. Odlican plac za gradnju objekta u poslovno stambene svrhe.Prodajem plac od 900m2 pravougaonog... više

150.000€ (166 €/m²)

  • 900m²

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 112624, 3.5a, prizemna, klima, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, tavan, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE -... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 160m²

Novi Sad, Sajlovo, Ilije Smiljanić, 5.0, 157m2, 319300EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 107120, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan. Prodaje se nova legalizovana kuca... više

319.300€ (2 033 €/m²)

  • 157m²

Novi Sad, Veternik, Koledarska, 7a, 95000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107722, uknjizen. Prodaje se plac od 723m2 u Veterniku, lociran u ulici Koeldarska, neposrednoj blizini kruznog toka. Ovaj plac... više

95.000€ (135 €/m²)

  • 700m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 245m2, 230000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107365, 2.4a, terasa, vertikala. Prodaje se kuca, Veternicka rampa, 245m kv., plac 216m kv., uknjizen, grejanje gas, cena 250000,00... više

230.000€ (938 €/m²)

  • 245m²

Novi Sad, Adice, , 5.0, 209m2, 250000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 104546, spratna, 1, klima, telefon, terasa, garaza, parking, tavan. Sredjena porodicna kuca sa lepim dvoristem. Vise informacija... više

250.000€ (1 196 €/m²)

  • 209m²

Novi Sad, Slana Bara, Klisanski put, 5.0, 181m2, 300000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 103074, 3.6a, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava. Nekretnina se sastoji... više

300.000€ (1 657 €/m²)

  • 181m²

Novi Sad, Rotkvarija, Lukijana Mušickog, 4.0, 198m2, 399000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 102011, spratna, terasa, uknjizen, novogradnja. Izuzetno privlacna kuca u sirem centru Novog Sada! Ova fascinantna nekretnina... više

399.000€ (2 015 €/m²)

  • 198m²

Novi Sad, Klisa, Živojina Ćuluma, 5.0, 296m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 103446, 5a, spratna, 1, terasa, tavan. Na prodaju kuca od skoro 300 m2 sa placem od oko 500m2. Kuca je legalizovana, a plac... više

250.000€ (844 €/m²)

  • 296m²

Novi Sad, Banja Vrdnik, , 2.5, 90m2, 110000EUR

Vrdnik, Novi Sad

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta. Kuca, vlasnici... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

Novi Sad, Vidovdansko naselje, , 6.0, 147m2, 225000EUR

Vidovdansko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 92751, 3a, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. 333m2 plac, dva stana sa zasebnim ulazom... više

225.000€ (1 530 €/m²)

  • 147m²