Za upit kuća Centar zadnji 15 dana pronađeno 435 oglasa

Odlična prilika: Objekat na placu od 15 ari – okolina Jagodine

Trnava, Jagodina

Tražite savršeno mesto za odmor, porodičnu kuću ili bavljenje poljoprivredom? Na prodaju je prostran plac u mirnom prigradskom naselju, na svega... više

36.200€ (841 €/m²)

  • 43m²
  • .sprat

Kuća NOVI SAD, 340000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više

340.000€ (860 €/m²)

  • 395m²

Grocka, Vrčin - 135m2

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin kuća, 135m2, terasa, SUT+PR, CG/podno grejanje, klima, telefon, video nadzor, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.94... više

155.000€ (1 148 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje

SREMSKA MITROVICA SREMSKA MITROVICA 249m2 , 135200e

Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica, Sremska Mitrovica

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena... više

135.200€ (542 €/m²)

  • 249m²

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

Lux kuća, kompletno opremljena, Nas.N.Tesla, 256 m2, plac 850 m2

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju jedna od najlepših kuća u Nišu, na mirnoj lokaciji u nas. Nikola Tesla, na lepoj, ravnoj parceli od 850 m2. Moderna... više

330.000€ (1 289 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

KUĆA, ČVRSTE GRADNJE U BEZDANU!!!

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća u Bezdanu, površine 152 m², na prostranom placu od 8,5 ari, smeštena u mirnoj ulici nedaleko od centra i banje. Kuća... više

47.000€ (309 €/m²)

  • 152m²
  • .sprat

Sredjena kuca 200m2 sa potpunom privatnoscu-4km od Soko Banje-Resnik

Sokobanja

Prodaje se sredjena kuca od 200 m² na prostranom placu od 12 ari (1.200 m²) u mirnom selu Resnik, svega 4 km od centra Sokobanje. Kuća je potpuno... više

139.000€ (695 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²

Kuća 143 m², 15 ari, Obrenovac, Zvečka – 200.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Zvečkoj, opština Obrenovac,površine 43 m2, spratnosti Pr+1, na građevinskom placu od 15,05 ari. • Struktura: Prizemni deo... više

200.000€ (1 398 €/m²)

  • 143m²
  • .sprat

Odlično seosko domaćinstvo, kuća 220m2, 2 pomoć. objekta 300 + 100m2, plac

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Donja Toponica, udaljeno svega 15-tak km od centra Niša. Kuća je u osnovi 110m2,... više

300.000€ (483 €/m²)

  • 620m²
  • Prizemlje

Dve kuce i dva lokala na istoj parceli - Durmitorska

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/3 spratova