Za upit kuća Beograda 15000 pronađeno 516 oglasa

Voždovac, Banjica, Slobodana Jovića, 9.0, 536m2, 500000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 40878, 5a, sut+pr+pk, struja, kanalizacija, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

500.000€ (932 €/m²)

  • 536m²

Voždovac, Braće Jerković, Milovana Jankovića, 6.0, 250m2, 500000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 73923, 2a, spratna, sut+pr+i+2+ptk, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, fasada dobra, garaza, parking, moze zamena(), vertikala.... više

500.000€ (2 000 €/m²)

  • 250m²

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²

Voždovac, TC „Stadion“ – Milovana Jankovića 250kvm ID#11611

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Kuća od 250kvm, PR+I+PTK, cg, telefon, ktv, internet, klima, četiri kupatila, dve terase, parking. Mirna i tiha ulica, u blizini TC „Stadion“,... više

485.000€ (1 940 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/2 spratova

Palilula, Borča, Popova bara nova 2., 8.0, 225m2, 519000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 129672, 5a. Prodaje se stambeni objekat sa dva potpuno zasebna ulaza, na placu od 5 ari. Nekretnina se sastoji od dve kuce koje... više

519.000€ (2 306 €/m²)

  • 225m²

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira, 177m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Kralja Vladimira kuća, 5.0, 177m2 (terasa 19m2), SUT+PR, CG, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

549.900€ (3 106 €/m²)

  • 177m²
  • Prizemlje

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Učiteljsko naselje, 2 kuće, 277m2 i 57m2 + garaža, 3, 3 ara ID#1594

Učiteljsko naselje, Zvezdara, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo dve odlične kuće na placu od 3,3 ara. Prizemna kuća od 57m2 je adaptirana u trosobni stan, sa dva ulaza i dva... više

600.000€ (1 796 €/m²)

  • 334m²
  • 3/3 spratova

Grocka, Vrčin, Beogradska, 5.0, 400m2, 510000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 115407, 16a, prizemna, pr+pk, struja, bazen, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(3),... više

510.000€ (1 275 €/m²)

  • 400m²

Voždovac, Beli potok, -, Kuća, 465m2, 620000 EUR

Beli Potok, Beograd

Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više

620.000€ (1 333 €/m²)

  • 465m²

Sopot, Sopot, Milosava Vlajića, Kuća, 1000m2, 550000 EUR

Sopot, Beograd

Odličan stambeno-poslovni objekt koji se nalazi na samom ulazu u Sopot, na granici industrijske i stambene zone. Sastoji se od poslovnog prostora... više

550.000€ (550 €/m²)

  • 1000m²