Za upit kuća 10000 evra pronađeno 1950 oglasa

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 5.5, 350m2, 270000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

270.000€ (771 €/m²)

  • 350m²

Porodična kuća kod Apelacionog suda 312m2

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2,... više

309.000€ (990 €/m²)

  • 312m²
  • Prizemlje

Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada

Veternik, Novi Sad

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom i urbanizovanom naselju, nalazi se moderna samostalna kuća površine 255 m², smeštena na placu od 4 ara. Objekat... više

309.000€ (1 188 €/m²)

  • 260m²
  • .sprat

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Granice, Nikole Pašića, 161m2+40m2, plac 5, 2 a

Granice, Mladenovac, Beograd

Kuća Granice, Nikole Pašića, 161m2+40m2 garaža, PR+1, plac 5,2ara, grejanje na gas, terasa, lođa, podrum. Na svega nekoliko minuta od centra... više

310.000€ (1 925 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje/1 spratova

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Odlična kuća na mirnoj lokaciji

Palilule, Kragujevac, Kragujevac

Kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji, na uglu dve ulice. Nalazi se u blizi TC Big Fashion. Plac je veliki, površine preko 6 ari, pravilnog oblika.... više

275.000€ (1 718 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Grocka, Kaluđerica, Kopaonička, 5.0, 250m2, 275000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 69676, prizemna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja, garaza, podrum. Vise informacija... više

275.000€ (1 100 €/m²)

  • 250m²

PRODAJA, KOMPLETNO SREDJENA KUCA NA 12ARI PLACA, RIPANJ

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Prodajemo odlicnu kucu na obroncima Avale, jednoj od najatraktivnijih lokacija na samo 20km od Beograda. Kuca je veoma temeljno i kompletno... više

288.000€ (608 €/m²)

  • 473m²

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje