Bubanj, Kragujevac, Kragujevac
Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više
260.000€ (2 000 €/m²)
Doljevac, Doljevac, Niš
Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više
260.000€ (1 300 €/m²)
Rvati, Obrenovac, Beograd
Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više
260.000€ (1 181 €/m²)
Ključ, Surčin, Beograd
Ekskluzivna prodaja spratne kuće u naselju Ključ-Surčin površine oko 125m2 na 4 ara placa. Kuća je kompletno završena i spremna za upotrebu.... više
260.000€ (2 080 €/m²)
Raj, Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja Raj nova kuća 300m2 bruto na placu od 4 ara vlasnik 1\1. Kuća je gradjena sa dozvolom u procesu je ozakonjena. Lokacija taj oko... više
260.000€ (866 €/m²)
Sremska Kamenica, Sremska Kamenica
Agencijska oznaka 3091380 -CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj... više
240.000€ (1 043 €/m²)
Jakovo, Surčin, Beograd
Surčin, Jakovo - Proleterska kuća, 451m2 (terase), PR+I+PTK, telefon, podrum, struja, voda, asfalt, plac 714m2 Na 4km od obale reke Save i... više
240.000€ (532 €/m²)
Sopot, Beograd
Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više
230.000€ (621 €/m²)
Kalač brdo, Palilula, Niš
Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više
230.000€ (655 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više
230.000€ (766 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više
230.000€ (2 300 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 107365, 2.4a, terasa, vertikala. Prodaje se kuca, Veternicka rampa, 245m kv., plac 216m kv., uknjizen, grejanje gas, cena 250000,00... više
230.000€ (938 €/m²)