Za upit kancelarija u Beogradu pronađeno 972 oglasa

Čukarica, Makiš, Vodovodska, 30a, 450000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 50069, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. Plac se nalazi na samom putu u Vodovodskoj ulici. Blizina carine je 150m,kao... više

450.000€ (150 €/m²)

  • 3000m²

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 2.5, 72m2, 195000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 130270, VI/VIII, klima, lift, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking. Odlican dvoiposoban stan,... više

195.000€ (2 708 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/8 spratova

Obrenovac, Mala Moštanica, Ravanička, 12a, 14400EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91231, struja, uknjizen, deljiv, njiva. Direktan izlaz na asfalt, autobusko stajaliste na 400 m Pogodan za izgradnju kuce,ali... više

14.400€ (12 €/m²)

  • 1200m²

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 71000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više

71.000€ (835 €/m²)

  • 85m²

Voždovac, Banjica, Plitvička , 6a, 124440EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 116165, uknjizen, plac. Prodaje se uknjizen plac povrsine 5,8a na Banjici. Gradjevinsko zemljiste. Struja, voda, kanalizacija,... više

124.440€ (207 €/m²)

  • 600m²

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Ljubice Di Sorno, 2.0, 52m2, 115000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131345, PR/VII, terasa. Povrsina: 52,2 m² Struktura: Dvosoban (dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²

Mladenovac, Velika Ivanča, Prevalska, 104a, 62000EUR

Velika Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 121563, struja, uknjizen, deljiv, plac. Na prodaju plac u selu Velika Ivanca , povrsine 104 ara . Sastoji se od dve parcele oznacene... više

62.000€ (5 €/m²)

  • 10400m²

Voždovac, Lekino brdo, , 2.0, 54m2, 270000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više

270.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, 3.5, 100m2, 255000EUR

Blok 64, Beograd

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa... više

255.000€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 17/18 spratova

Savski venac, Centar, Vojvode Milenka, 2.0, 45m2, 250000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan povrsine... više

250.000€ (5 555 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev sokak, 10a, 30000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da... više

30.000€ (30 €/m²)

  • 1000m²