Za upit kancelarija Beogradu pronađeno 973 oglasa

Surčin, Surčin, Mite Binjiša, Poslovni objekat, 2000m2, 1500000 EUR

Surčin, Beograd

Odličan poslovni objekat, široke namene, na 70 ari građevinskog zemljišta, izuzetna lokacija, kilometar i po od centra Surčina i 200 metara... više

1.500.000€ (750 €/m²)

  • 2000m²

Savski venac, Ekonomski fakultet, -, Poslovni objekat, 901m2, 750000 EUR

Ekonomski Fakultet, Beograd

U blizini Ekonomskog fakulteta nalazi se poslovni objekat, ukupne površine 901m2. Spratnost objekta je PR (654m2) + I sprat (246m2). Sastoji... više

750.000€ (832 €/m²)

  • 901m²

Dupleks kod Botaničke – uknjižen, fleksibilna namena

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je funkcionalan dupleks u kući, potpuno uknjižen, na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • vp/1 spratova

Botanicka bašta, 72m², renoviran

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića, 44m2

Blok 25 - Beogradska Arena, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića lokal, 44m2, dupleks, VPR/6, CG, parking Prodaje se lokal na izuzetnoj lokaciji, okrenut ka... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²
  • vp/6 spratova

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, LOKAL NA EKSKLUZIVNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA

Terazije, Stari Grad, Beograd

Prodajemo uredjen poslovni prostor od 82m2 , smesten u suterenu stambeno - poslovne zgrade na izuzetnoj lokaciji – izmedju Trga republike I... više

190.000€ (2 317 €/m²)

  • 82m²

Stari grad,Terazije 4.0, 149m2, 1/5. uknj

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad,Terazije, izvorno četvorosoban stan, adaptiran u četvoroiposoban, mezanin u visini prvog sprata u salonskoj zgradi, visina plafona... više

650.000€ (4 362 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 149m²
  • 1/5 spratova

Prodaja, Plac, Beograd, Palilula, Krnjača

Krnjača, Palilula, Beograd

Prodaje se gradjevinski plac u Borci na Zrenjaninskom putu. Plac ima 58 ari, pravilnog je oblika sa velikim frontom prema Zrenjaninskom putu.... više

600.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PP Rakovica, Snežane Hrepevnik, 9m2 ID#1607

Centar, Rakovica, Beograd

Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više

22.000€ (2 444 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²