Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 188670€

Nova Detelinara, Novi Sad

UKNJIŽEN petosoban dupleks stan na Novoj Detelinari... Stan je svetao i okrenut ka mirnom dvorištu... Donji nivo - dnevna soba, kuhinja, ostava,... više

188.670€ (1 886 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 6/7 spratova

NA PRODAJU ČETVOROSOBAN DUPLEKS STAN 96M² BULEVAR EVROPE NOVI SAD – U BLIZI

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na... više

188.700€ (1 965 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3.sprat

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 189000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

LUX, NOVO, UKNJIŽEN, OPRMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1065205. Prodaje se lux , moderan stan na Adamovićevom naselju. Stan je moderan u novoj... više

189.000€ (4 395 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Hadži Ruvimova, 1.5, 37m2, 189000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126112, IV/, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten stan sa novim namestajem. Sve sto se vidi na slikama ostaje... više

189.000€ (5 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Ćirpanova, 3.5, 80m2, 189000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex,... više

189.000€ (2 362 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

189.300€ (2 201 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Novi Sad

189.400€ (2 152 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 189830€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1092714 Prelep četvorosoban dupleks u modernoj zgradi na Telepu. Useljiv, Potkrovlje, lift, terasa, cena sa PDV -om. Mogućnost... više

189.830€ (1 807 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova