Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Prodaja luksuznog trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara | 70m2, parking,

Nova detelinara, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Luksuzno opremeljen voiposoban stan od 59 m2 sa pogledom na Frušku Goru

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu potpuno opremljenog luksuznog stana površine 59 m2, smеštenog u ekskluzivnoj urbanoj vili sa 9 stanova, izgrađenoj... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Bulevar, Novi Sad

Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja, u blizini Futoške pijace. Upisan je na 80 m2, mada u prirodi ima... više

185.400€ (1 685 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185900€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102308 . Cena 186.000e + 3% agencijska provizija. Oglašavamo prodaju prelepog stana koji se sastoji od prostrane dnevne... više

185.900€ (3 098 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, , 3.0, 60m2, 186000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129484, III/, lift, terasa. U ponudi je kompletno opremljen stan u savremenom kompleksu Avijacija – Square Garden, na trecem... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog 48b, 2.0, 60m2, 186000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 186950€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1090765- Uknjižen, nov, sedmosoban dupleks u blizini kružnog toka. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu. Može biti... više

186.950€ (1 133 €/m²)

  • 7 soba
  • 165m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Adamovićevo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001122

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara,... više

187.900€ (2 935 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 188100€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100899 -CENA 188.100eu +3% agencijske provizije. KOMPLETNO OPREMLJEN Prodaje se fantastičan TROSOBAN stan blizu Sajma i... više

188.100€ (3 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 2/8 spratova

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova