Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Novi Sad, Nova Detelinara, Rumenačka , 3.5, 100m2, 189999EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118438, VI/, lift, terasa, uknjizen, parking. Odlican troiposoban dupleks u mirnom dvorisnom okruzenju – bez saobracajne buke! Prodaje... više

189.999€ (1 899 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 6.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Podbara, Novi Sad

KEJ, TROSOBAN UKNJIŽEN I NAMEŠTEN STAN. Agencijska oznaka 1101183. CENA STANA JE 190000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Stan je nalazi u blizini... više

190.000€ (3 015 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • Prizemlje/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj... više

190.000€ (2 111 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1102291. CENA 200.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se dvoiposoban, delimično namešten stan na Detelinari. Stan ima... više

190.000€ (3 064 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 4/6 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099711. CENA 190.000e + agencijska provizija od 3%. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 6/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Dva stana u jednom.Nova Detelinara, useljivo, uknjižen. Agencijska oznaka 1101474 . CENA STANA JE 190000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje... više

190.000€ (2 835 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Salajka, Novi Sad

Nov, uknjizen, neuseljavan dvoiposoban stan SALAJKA Agencijska oznaka 1101570. CENA: 190.000e + agencijska provizija 3%. Dvorisno orijentisan.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, Narodnog fronta, 3.0, 80m2, 190000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka,... više

190.000€ (2 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Alekse Šantića, 2.0, 61m2, 190000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129444, IV/, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se dvosoban stan 61m2 na Grbavici. Veoma lep stan, ima dnevnu sobu, odvojenu kuhinju... više

190.000€ (3 114 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat