Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1699 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 185000€

Novo Naselje - Savina, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101641 - CENA je 188 500e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan na Savini, na Novom Naselju. Stan se... više

185.000€ (2 534 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Branislava Borote, 3.0, 92m2, 185000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 131339, IV/IV, dupleks, uknjizen. Prodaje se uknjizen duples na 4. spratu bez lifta na Novom Naselju. Stan se prodaje namesten,... više

185.000€ (2 010 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam, Toplice Milana, 3.5, 87m2, 185000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom... više

185.000€ (2 126 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Čika Stevina, 3.0, 63m2, 185000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129156, I/V, lift, uknjizen. U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uredjen trosoban stan povrsine 63 m², smesten na prvom... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, Vardarska, 3.0, 67m2, 185000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 122944, IV/XII, lift(2), terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prodaje se prelep trosoban stan u Vardarskoj ulici u blizini Bulevara... više

185.000€ (2 761 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/12 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Odlična investicija, Atraktivna lokacija, Četvorosoban, 157m2, Socijalno . Agencijska oznaka 1098325, Četvorosoban, 157m2, Socijalno. Oglašavamo... više

185.400€ (1 180 €/m²)

  • 4 soba
  • 157m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Telep - Nov dvoiposoban stan ID#1001094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo nov dvoiposoban stan u urbanoj vili sa malim brojem stanova u neposrednoj blizini Bulevara... više

185.400€ (3 142 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095904-Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini centra,Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom ,... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je... više

185.400€ (2 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova