Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127991, II/, stara gradnja. Na prodaju klasican dvosoban salonski stan koji je uknjizen i potpuno renoviran. Vise informacija... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127759, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju odlican dvosoban stan u Petra Drapsina ulici. Stan je kompletno renoviran... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Somborski bulevar, , 3.5, 85m2, 175000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Grbavica, , 3.0, 81m2, 175000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjizen, parking. AKCIJA! SPUSTENA CENA!Prodaje se odlican trosoban 81m2 dupleks stan na... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Socijalno, Đurđa Brankovića , 5.0, 71m2, 175000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 111737, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno komforan namesten duplex na odlicnoj lokaciji *U STVARNOSTI 123M2*,... više

175.000€ (2 464 €/m²)

  • 5 soba
  • 71m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Liman 4, Bulevar despota Stefana, 3.5, 82m2, 175000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 102577, XIII/XIV, lift, terasa, uknjizen, za renoviranje, parking, stambena zgrada. 3 zasebne sobe plus dnevna soba i trpezarija... više

175.000€ (2 134 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 13/14 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001165

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

175.100€ (3 367 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 3/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 175100€

Novo Naselje, Novi Sad

Novo naselje, renoviran i opremljen , velika terasa+++Agencijska oznaka 1061117. Prodaje se odlično renoviran stan ulici Bate Brkića . Stan... više

175.100€ (2 366 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 4/4 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD – DUPLEKS BULEVAR EVROPA 70m2 ČETVOROSOBAN STAN

Bulevar Evrope, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – dupleks na Bulevaru Evrope, četvorosoban stan 70m2, novogradnja, odlična lokacija iza hotela Šeraton Funkcionalni... više

175.100€ (2 501 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102355. Cena stana 176.000 + 3% agencijske provizije. Liman IV Oglašavamo prodaju odlično pozicioniranog trosobnog... više

176.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/7 spratova