Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla.... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Adice, , 4.0, 95m2, 155000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129119, I/, uknjizen. Na prodaju lep i funkcionalan cetvorosoban stan od 95 m² na Adicama, u blizini stadiona. Stan se nalazi... više

155.000€ (1 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajam, Mičurinova, 3.0, 54m2, 155000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Adice, Desanke Masksimović, 3.0, 69m2, 155000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više

155.000€ (2 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 155500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska šifra - 1102495... Cena 155.500 eur + 3% provizije. Uknjižen dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Stan je... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 41m2, 155500EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130995, V/, klima, lift, terasa, podrum. PRODAJE SE — Kompletno renoviran i namestен stan | Bulevar Oslobodjenja Stan na odlicnoj... više

155.500€ (3 792 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Troiposoban stan NOVI SAD, 155700€

Sajlovo, Novi Sad

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3%... više

155.700€ (1 789 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 155750€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098221 -CENA SA PDV-om i uračunatom agencijskom provizijom. Četvorosoban stan urbane vile na 5 km od centra Novog Sada, u... više

155.750€ (2 163 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100807. CENA stana 156.000 e + 3% agencijske provizije. Izuzetna gradnja koja odiše luksuzom na Telepu u ulici koja priča... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova