Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1714 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102261 . CENA 155.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen 1/1. Četvorosoban stan na Adicama od 95m2. Pozicioniran na... više

155.000€ (1 631 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra.... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Kopernikova, 2.5, 51m2, 155000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom,... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvosoban stan ID#1001177

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kornelija Stankovića. Uknjižen, kompletno renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih... više

155.000€ (3 163 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Kej, Episkopa Visarjona, 1.5, 42m2, 155000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 132221, IV/, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju odlican kompletno renoviran dvosoban stan na Keju. Sastoji se od dnevnog boravka... više

155.000€ (3 690 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102447 – Cena 160.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u Adicama. Stan se nalazi na... više

155.000€ (1 987 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 106578. Cena stana je 155.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u novijoj, lepoj zgradi na Novoj Detelinari. Objekat... više

155.000€ (3 039 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Detelinara, Rumenačka, 2.5, 60m2, 155000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj... više

155.000€ (2 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102273 - Cena je 155 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Bistrici, na Novom Naselju. Sastoji se... više

155.000€ (2 627 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/7 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102471 - CENA 155.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova