Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

140.546€ (1 693 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 140600€

*veternik*, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101062 - Cena je 140 600 + agencijska provizija 3%. Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz... više

140.600€ (1 900 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Podbara, Bele Njive, 1.5, 37m2, 140650EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 127538, VPR/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno nov, lepo opremljen stan... više

140.650€ (3 801 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Trosoban stan NOVI SAD, 140700€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099574 CENA 140.700e +3% agencijska provizija. Na prodaju trosoban duplex na Novoj Detelinari, u neposrednoj blizini Bulevara... više

140.700€ (2 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Telep, Gorana Kovačića, 3.0, 64m2, 140800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122942, PR/II, terasa. Prodaje se trosoban stan u modernoj urbanoj vili sa svega sest stambenih jedinica, smestenoj u mirnoj... više

140.800€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Veselinovića, 3.0, 95m2, 141000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT... više

141.000€ (1 484 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 142000€

Grbavica, Novi Sad

CARA DUSANA, DVOSOBAN, NAMESTEN, UKNJIŽEN+++Agencijska oznak 1065325. Prodaje se lep dvososban stan na atraktivnoj lokaciji za mirno stanovanje.... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 2.0, 47m2, 142000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 129232, III/, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno opremljen dvosoban stan 47m2, na Bulevaru... više

142.000€ (3 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Cara Dušana, Aranji Janoša, 2.0, 43m2, 142000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 128520, II/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se prelep dvosoban uknjizen stan, na II spratu, na idealnoj lokaciji, Aranji Janosa... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, , 2.5, 56m2, 142000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 119262, III/III, klima, terasa, stambena zgrada. Atraktivna lokacija, na samo 2 minuta hoda do pesacke zone u centru grada. Sastoji... više

142.000€ (2 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat