Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1713 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 130000€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Bulevar Patrijarha Pavla, dvosoban, namešten, odličan! Cena sa nameštajem 130.000 Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla. Na izuzetnoj lokaciji,... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla, 2.0, 46m2, 130000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128610, VPR/V, klima, lift, terasa. U ponudi imamo odlican stan povrsine 46m2, smesten na jednoj od najtrazenijih lokacija u... više

130.000€ (2 826 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

Novi Sad, Socijalno, Lukijana Mušickog, 2.5, 52m2, 130000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 131256, IV/V, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvoiposoban stan u blizini Centra i Socijalnog na cetvrtom... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Bulevar vojvode Stepe, 1.0, 48m2, 130000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125849, II/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. Stan je u mirnom delu Novog naselja. Gleda na dve strane: na bulevar i... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Adice, , 3.5, 69m2, 130000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Prodaje se atraktivan dupleks stan na Adicama,... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 4 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Jovana Boškovića, 1.5, 36m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115242, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 48m2, 130000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Prodajem klasican dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaske crkve... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan - 48m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Podbara, u prelepom Almaškom kraju, površine 48 m². Stan je smešten na visokom prizemlju stambene... više

130.560€ (2 720 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • vp/4 spratova

Trosoban stan 59.35m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 130.570€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

130.570€ (2 213 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 131000€

Telep, Novi Sad

Novogradnja, bez ulaganja ODMAH USELJIV. Agencijska oznaka stana 1102382. Cena stana 131.000eu +3% agencijske provizije. Mogućnost kupovine... više

131.000€ (2 787 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Dvoiposoban stan 59, 61m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 131.142€

Veternik, Novi Sad

131.142€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat