Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 119000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102347 - Trosoban stan na Sajlovu. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i proširene terase. Grejanje... više

119.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar - Jednosoban stan ID#1001162

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Slovačka. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi jednosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje... više

119.965€ (3 998 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje

Prodaje se jednoiposoban stan na Novom Naselju, 43m2, uknjižen

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako... više

119.995€ (2 790 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

CENTAR kompletno renovirana i opremljena salonska garsonjera. Agencijska oznaka stana 1102387. Cena stana 120.000eu +3% agencijske provizije.... više

120.000€ (3 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3/4 spratova

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102514 CENA 120.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se uknjižen klasičan dvosoban stan, sa izdvojenom kuhinjom na Bulevaru... više

120.000€ (2 307 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102445 - Cena 120 000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan na Telepu, uz Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se sastoji... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Salajka, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj... više

120.000€ (3 076 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Detelinara, Novi Sad

Cena stana 120,000 eu+ 3% agencijske provizije. Uknijžen dvosoban stan na Detelinari. Odličan raspored sa komotnim sobama i odvojenom kuhinjom.... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova