Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 41m2, 117603EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129751, III/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan u izgradnji na Telepu (buduci Liman 5).U pitanju je pouzdan i kvalitetan... više

117.603€ (2 868 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Detelinara, Kalmana Langa, 3.0, 62m2, 117800EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom,... više

117.800€ (1 900 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 2.0, 41m2, 117803EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129746, I/, u izgradnji. Na prodaju odlican dvosoban stan u izgradnji na Telepu. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor.... više

117.803€ (2 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Na prodaju renoviran namešten jednosoban stan - Bulevar Oslobodjenja 33m2

Stari Grad, Novi Sad

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2... više

117.810€ (3 570 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

117.940€ (2 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000915

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više

118.150€ (3 193 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Veternik, Novosadski put - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001210

Veternik, Novi Sad, Novi Sad

Veternik, Novosadski put. Izdvajamo iz ponude uknjižen jednoiposoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Fudbalskog centra “Vujadin Boškov”... više

118.450€ (2 369 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001197

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i... više

118.450€ (3 037 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

118.568€ (2 964 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova