Za upit jeftini stanovi u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099625 CENA 120000e + 3% agencijske provizije. Na prodaju uknjižen KOMPLET NAMEŠTEN trosoban stan na Adicama, u neposrednoj... više

120.000€ (1 481 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova na Telepu | Novogradnja 2.0 i 3.0 stanovi 31–69m² | Kompas N

Telep, Novi Sad

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Futoški put, , 2.0, 50m2, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Uradjena je unutrasnja izolacija na spoljasnje... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar Kralja Petra I, 2.0, 53m2, 120000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131179, IV/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan klasicnog rasporeda, jako funkcionalan,... više

120.000€ (2 264 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I, 1.5, 40m2, 120000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 130794, II/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Ima terasu. Uknjizen 1/1.... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 0.5, 32m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130176, III/, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renovirana i namestena salonska garsonjera u samom centru grada. Visina... više

120.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 40m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129828, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!!Na prodaju klasican jednosoban stan od 40m2 u Centru Novog Sada na prvom spratu. U pitanju... više

120.000€ (3 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Podbara, , 1.0, 42m2, 120000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 129367, V/V, lift, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

120.000€ (2 857 €/m²)

  • 1 soba
  • 42m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 1.0, 37m2, 120000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130278, III/III. Prodaje se namesten dvosoban stan 37m2 u centru Novog Sada. Nalazi se na samo par minuta od pesacke zone. Uknjizen... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova