Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 83700€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102470 - CENA 83.700 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

83.700€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Sajlovo, , 2.0, 42m2, 84000EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM.... više

84.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 2.0, 35m2, 84000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128919, I/, u izgradnji. Na prodaju manji dvosoban stan u izgradnji ulica Petefi Sandora. Useljiv kraj godine. Kvalitetna gradnja... više

84.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 85000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097741. CENA stana 80 000e + 3% agencijske provizije. Jednoiposoban stan u novijoj gradnji u lepom delu Adica, blizina Dunava.... više

85.000€ (2 361 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/2 spratova

Idealna investicija ili dom – 29 m², Telep, Novi Sad - 85.000€

Telep, Novi Sad

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 29 m² u suterenu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji na Telepu. Stan je polunamešten... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Suteren.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 85000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Jednosoban stan 30m² – Renoviran i namešten, odlična lokacija u blizini Železničke stanice CENA: 85.000e + agencijska provizija 3%. Agencijska... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3/5 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 85000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

85.000€ (2 931 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 30m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 47m2, 85000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 115140, PSUT/, uknjizen, novogradnja. Prodajem odlican nov dvosoban stan u Preradovicevoj ulici u polusuterenu . Stan je odradjen... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²