Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 40m2, 74000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna... više

74.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 40m²

Novi Sad, Telep, , 2.0, 28m2, 74200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126969, I/VI, lift. Prodaje se 28 m2 dvosoban stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.200€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 1/6 spratova

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 33m2, 74415EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131455, PR/, u izgradnji, dvoriste/basta. Dvosoban stan sa dvoristem u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

74.415€ (2 255 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²

Jednosoban stan NOVI SAD, 75000€

Bulevar, Novi Sad

<p>Agencijska oznaka - 1102456 - Cena je 75 000e + 3% agencijske provizije Uknjižena, veća garsonjera u blizini Bulevara i Futoške pijace.... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 75000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099058. CENA stana 75 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja, kupatilo... više

75.000€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Detelinara, Janka Čmelika, 0.5, 30m2, 75000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118466, PR/, novogradnja. Prodaje se odmah useljiva dvorisna garsonjera u novogradnji, uknjizena kao garaza. Odlicna za investiciju... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan na Adicama, 34m2

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju funkcionalan dvosoban stan ukupne površine oko 34m2 koji predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje,... više

76.500€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 34m²
  • .sprat

Oglas

Salajka, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban, uknjižen stan površine 29m², smešten na prvom spratu u mirnom delu naselja Salajka. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću.... više

76.600€ (2 641 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 27m2, 76950EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora... više

76.950€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova