Za upit jeftine kuće na selu pronađeno 1932 oglasa

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska, 240m2

Ravno Selo, Okolina, Vrbas

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking,... više

189.000€ (787 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²

Četvorosobna kuća VETERNIK, 189500€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽENA kuća na samostalnom placu od 615 m2 u centru Veternika... Moguća gradnja Urbane vile P+1+Pk... Cena sa uračunatom agencijskom provizijom...... više

189.500€ (928 €/m²)

  • 204m²

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

190.000€ (1 187 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Kuća , Medoševac, 375 m2, eg

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp.... više

190.000€ (506 €/m²)

  • 375m²
  • 1/1 spratova

Okolno mesto, Vrbica, -, Kuća, 250m2, 190000 EUR

Vrbica, Aranđelovac

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,... više

190.000€ (760 €/m²)

  • 250m²

Palilula, Karaburma, Tina Ujevića, Kuća, 87m2, 190000 EUR

Karaburma, Beograd

Na prodaju kuća od 87m2 + garaža 14m2, sa mogućnošću korišćenja dela dvorišta od desetak kvadrata. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja... više

190.000€ (2 183 €/m²)

  • 87m²

Kuća sa tri stana u centru Jagodine

Širi centar, Jagodina

Ako želite kuću gde mogu odvojeno da žive čak tri porodice mislimo da je ovo idealna kuća za Vas. U pitanju je kuća spratnosti: suteren, prizemlje,... više

190.000€ (475 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća 117m2 , 8 ari , Sopot, Kosmaj - 190.000€

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju moderna kuća u prirodi, Sopot (blizina Kosmaja), neto površine 117,33m2, ukupne bruto izgrađene površine 144,62m2. Na samo 4 km od... više

190.000€ (1 623 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Prelepa Vila na Zlatiboru, naselje Dobroselica, 105m2+ 21m2, plac 4ara

Dobroselica, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više

190.000€ (1 266 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova