Za upit jeftine kuće na selu pronađeno 1931 oglasa

Kuća SREMSKI KARLOVCI, 339900€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

*Uknjižena spratna kuća u Karlovcima, . Kuća je uknjižena u osnovi i postoje 4 etaže od kojih ce biti napravljeno ukupno 9 stanova. Stanovi... više

339.900€ (944 €/m²)

  • 360m²

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Kuća NOVI SAD, 340000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 3091342, Novi Sad, Novo naselje – ulica Ive Ćipika 15. Ekskluzivna prodaja prostrane kuće na Novom Naselje – odlična... više

340.000€ (860 €/m²)

  • 395m²

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana, 265m2

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Ledine - Tomasa Mana kuća, 265m2 (terasa 20m2), EG, PO+PR+1, plac 2 ara Na prodaju odlična kuća novije gradnje na počerku naselja... više

340.000€ (1 283 €/m²)

  • 265m²
  • Prizemlje/1 spratova

ZVEZDARA SEVERNI BULEVAR 150m2 , 340000e

Severni Bulevar, Zvezdara, Beograd

VERTIKALA KUCE uknjizen ST/0 VELJKA DUGOSEVICA više

340.000€ (2 266 €/m²)

  • 150m²

Novi Beograd, Ledine, Tomasa Mana, 5.0, 199m2, 340000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 120477, 2a, spratna, klima, terasa, uknjizen, podrum, cela. Kuca se nalazi na Novom Beogradu, blizu grand kafe,u ulici Tomasa... više

340.000€ (1 708 €/m²)

  • 199m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 349170€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-3090221-Uknjižena petosobna kuća na tihoj lokaciji Adica . Na prvoj etaži veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom ,mokri... više

349.170€ (1 594 €/m²)

  • 219m²

Voždovac, Dušanovac, Svete Simića, Kuća, 300m2, 349900 EUR

Dušanovac, Beograd

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više

349.900€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Kuća u blizini Sterijine u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Atraktivna, vrlo intetesantna spratna kuća površine u prizemlju 147m2 + 96m2 u potkrovlju do kojeg se stiže spoljnim, pokrivenim stepenicama.... više

350.000€ (1 440 €/m²)

  • 243m²
  • .sprat

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Velika kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Velika kuća u Dobanovcima površine oko 300m2 na 47 ari placa. Jednu polovinu placa čini basta i voćnjak, a drugu građevinski plac na kome se... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat