Za upit jeftine kuće na prodaju srbija hitno pronađeno 1925 oglasa

Na prodaju spratna kuća u Ćupriji

Bunker, Ćuprija

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi... više

99.000€ (607 €/m²)

  • 163m²
  • 3/3 spratova

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Kalvarija, Vladimira Nikolića, 1.0, 25m2, 99000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela.... više

99.000€ (3 960 €/m²)

  • 25m²

Subotica, Palić, Horgoški put, 2.0, 120m2, 99000EUR

Subotica

Agencijski ID: 89118, 14a, struja, uknjizen, dvoriste/basta, cela. ZONA TURISTICKO SPORTSKO-REKREATIVNOG KARAKTERA Gradsko gradjevinsko zemljiste... više

99.000€ (825 €/m²)

  • 120m²

Užice, Zlatibor, Dugi Do, 4.0, 122m2, 99000EUR

Zlatibor, Užice

Agencijski ID: 27263, 6a, spratna, pr+i, struja, terasa, uknjizen, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, horizontala. Kuca ima izlaz na... više

99.000€ (811 €/m²)

  • 122m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Artiljevo , 2.0, 61m2, 99990EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131186, 8.7a, terasa, uknjizen. Na prodaju vikend kuca 61m2 sa palcem od 864m2 na Artiljevu . Do kuce se dolazi asfaltnim putem.... više

99.990€ (1 639 €/m²)

  • 61m²

Porodična kuća, naselje Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica,... više

99.998€ (454 €/m²)

  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u centru Paraćina sa garažom

Paraćin

Kuća poseduje dve spavaće sobe, hodnik kombinovanu sobu. Sprat kiće je poluzavršen. Kuća poseduje sve priključke kao i grejanje na gas. Moguća... više

100.000€ (537 €/m²)

  • 186m²
  • .sprat

Kuća sa dve zasebne stambene jedinice, 400m2 na 12 ari placa, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u izgradnji u naselju Gabrovac, 400m2, na 12 ari placa. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice ili dve lepljene kuće gde svaku... više

100.000€ (250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Kuća u Ćupriji na odličnoj lokaciji - prodaja

Centar, Ćuprija

Kuća površine 250m2 na placu od 6.63a i pomoćnim objektom na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Prizemlje i sprat čine kuću. Prizemlje se sastoji... više

100.000€ (400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²

KUĆA-PLAC!

Centar, Apatin

KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više

100.000€ (334 €/m²)

  • 299m²
  • .sprat