Za upit Jagodina stanovi pronađeno 252 oglasa

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

115.950€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 3/5 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Komforan stan u izgradnji

Jagodina

Na prelepoj lokaciji u Jagodini.. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, velikog dnevnog boravka i kuhinje, kupatilo, wc, predprostor, terasa... više

279.508€ (1 264 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • .sprat

Prostran stan sa garažom i podrumom – sivo stanje, idealno za vašu adaptaci

Tabane, Jagodina

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije.... više

70.000€ (897 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • Prizemlje/2 spratova

Savršen četvorosoban stan na još boljoj lokaciji

Akva Park, Jagodina

Ovaj stan ima sve što vam je potrebno: - veliki dnevni boravak sa kuhinjom - 3 spavaće sobe - dve terase - kupatilo i toalet. Dvostrano je orijentisan... više

135.000€ (1 144 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Dvoiposoban stan kod Lidla, širi centar

Širi centar, Jagodina

Potpuno renoviran stan, 2 sobe, dnevna sobe, kuhinja, trpezarija,2 terase, hodnik i kupatilo. Radjene su instalacije za struju i vodi, gletovan... više

58.000€ (1 035 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Jednosoban stan, Tabane

Tabane, Jagodina

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine... više

39.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 3/5 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

114.390€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju jednosoban stan u naselju Tabane, Jagodina – 41m², kompletno name

Tabane, Jagodina

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan... više

45.000€ (1 097 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

U srcu grada — stan koji ima sve! Stan sa garažom!

Centar, Jagodina

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m²... više

118.000€ (1 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Prodajemo jednosoban stan u centru grada u prizemlju , kompletno namešten odličnog rasporeda , sređen renoviran . Stan se sastoji od hodnika... više

57.000€ (1 900 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova