Za upit donje vlase Nis pronađeno 165 oglasa

Kuća, Donja Vrežina, Nis

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više

90.000€ (857 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

104.360€ (1 768 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Kuće u Donjem Komrenu, plac 10a, objekti 500m2

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više

375.000€ (750 €/m²)

  • 500m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.35m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.630€ (1 815 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova

Odličan stambeno poslovni objekat, 294m2, plac 606m2, Donji Komren blizu Idee

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stambeno - poslovni kompleks, u naselju Donji Komren, u blizini marketa Idea. Na domak je novog dela naselja, gde se nalaze... više

195.000€ (663 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje

Kuća Donji Komren

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, u neposrednoj blizini Hotela IDEO LUX. Kuća je strukture Pr+Pk, površine... više

141.000€ (750 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova