Ovča, Beograd
Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više
210.000€ (1 354 €/m²)
Okolina, Sombor
KUĆA! CENTRALA, na početku ulice, prodaje se porodična kuća ukupne veličine 378m2 na velikom prostranom placu od 48a. Sastoji se iz 3 etaže,... više
200.000€ (529 €/m²)
Centar, Sombor
HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više
100.000€ (282 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više
22.000€ (220 €/m²)
Centar, Rekovac, Rekovac
Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više
38.000€ (463 €/m²)
Centar, Bačka Palanka
Agencijski ID: 117697, 100a, prizemna, uknjizen. HITNO,!! Na prodaju Vojvodjanski salas u blizini Backe palanke u delu koji se zove Kerekic.... više
180.000€ (728 €/m²)
Širi centar, Ćuprija
Prodaje se nameštena kuća površine 180m2 u mirnijoj ulici u širem centru grada. Nalazi se na placu površine 3.91a. U dvorištu se takođe nalazi... više
80.000€ (444 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više
230.000€ (766 €/m²)
Širi centar, Vrnjačka Banja
Na prodaju je prelepa spratna kuća u Vrnjačkoj Banji smeštena kod Akva parka. Ova kuća se prodaje sa svim stvarima i nudi mogućnost priključka... više
150.000€ (681 €/m²)
Širi centar, Jagodina
Prodaje se prizemna kuća površine 56m², u sivoj fazi izgradnje, smeštena na izuzetnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa glavnog puta. Kuća... više
30.000€ (535 €/m²)
Mramor, Palilula, Niš
Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više
105.500€ (458 €/m²)
Centar, Apatin
KUĆA-PLAC! Apatin. Kuća za rušenje,za investitore u Centru,300m2 uknjiženo kao stambeni prostor i skoro još toliko pomoćnog prostora,na parceli... više
100.000€ (334 €/m²)